• ممبر فیک تلگرام، برای کسب و کارهای آنلاین، بسیار خطرناک است!

با سلام خدمت مدیران محترم کانال های تلگرام. برای افزایش ممبر تلگرام به هیچ عنوان از ممبر فیک تلگرام استفاده ننمایید.

افراد زیادی وجود دارند که متاسفانه هزینه های سنگین بابت خرید ممبر فیک تلگرام ، متحمل می شوند و نه تنها به کسب درآمد از تلگرام نمی رسند بلکه با شکست نیز مواجه می شوند.

موج ناامیدی، دلسردی و بی اعتمادی از جانب مدیران کانال های تلگرام باعث شد که وب سایت تلگرام رسمی به طور جدی با غده سرطانی به نام ممبر فیک تلگرام برخورد نموده و این مقاله را انتشار دهد.

مخاطبان ما همه کاربران آنلاین کشور هستند. به ویژه، عزیزانی که در رویای کسب درآمد از تلگرام هستند اما رویای آنها فقط تا حد یک رویا و خیال پردازی باقی مانده است.

این مقاله را به طوری جدی بخوانید و قدرت عظیم ممبر فیک تلگرام را در نابودی دنیای کسب و کار آنلاین، دست کم نگیرید.

معایب افزایش ممبر فیک تلگرام برای فروشنگان ممبر فیک:

بر طبق تماس تلفنی که مدیریت وب سایت تلگرام رسمی با دادستانی (کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه) به آدرس اینترنتی http://internet.ir داشته است، مطلع شدیم، فروش ممبر فیک تلگرام ، ممنوع بوده و از جرائم رایانه ای محسوب می شود.

فروش ممبر فیک تلگرام ، به دلیل مشارکت در جرم، ممنوع اعلام شده است.

به عنوان مثال یک کانال وابسته به حزب سیاسی خاص می تواند با خرید ممبر فیک تلگرام ، به افزایش ممبر تلگرام بپردازد. و آمار کانال خود را بالا جلوه دهد. تا مخاطبین جدید و واقعی را فریب داده و جلوه دهد که طرفداران زیادی دارد. که این کار می تواند عوام فریبی محسوب شود و نشر اکاذیب را نیز می تواند شامل گردد.

یا یک کانال می تواند با خرید ممبر فیک تلگرام ، آمار اعضای کانال خود را بالا جلوه داده و برای جذب تبلیغات، مبالغی را از سفارش دهندگان تبلیغ دریافت نماید. که این امر نیز کلاهبرداری محسوب می شود و از طرفی موجب وارد آمدن خسارت به فرد سفارش دهنده تبلیغ می گردد.

یا شخصی می تواند یک کانال تلگرام ایجاد نماید که اعضای آن هم از ممبر فیک تلگرام و هم از ممبر واقعی تلگرام تشکیل شده باشند. و آن را با قیمت بالا به خریداران مشتاق و کم تجربه بفروشد. و این نیز به عنوان کلاهبرداری و متضرر ساختن دیگران محسوب می شود.

مدیریت تلگرام رسمی از همه همکاران محترم تقاضا دارد به قانون احترام گذاشته و از فروش فیک ممبر تلگرام ، خودداری نمایند.

ممبر فیک تلگرام موجب ضربه زدن به کسب و کارهای آنلاین خواهد شد.

از نظر اخلاقی هم کار پسندیده ای نیست.

معایب ممبر فیک تلگرام برای مدیران کانال های تلگرام (استفاده کنندگان از فیک ممبر تلگرام ):

بطور مستمر، ممبر فیک تلگرام از سوی سایت مرکزی تلگرام، تشخیص داده شده و حذف می شود و آمار اعضای کانال شما در یک چشم به هم زدن، کاهش می یابد.

با حذف فیک ممبر تلگرام از کانال شما، پول و زحمات و وقتی که صرف کردید به هدر می رود.

کاهش چشمگیر و سریع آمار ممبر کانال تلگرام شما، موجب کاهش اعتماد و اشتیاق اعضای واقعی کانال شما می شود.

افت چشمگیر آمار اعضا، می تواند به طور جدی، ریزش(لفت دادن) اعضای واقعی کانال شما را نیز در پی داشته باشد.

اگر انتظار کسب درآمد از تلگرام را دارید باید توجه داشته باشید که ممبر فیک تلگرام ، وجود خارجی ندارد و نمی تواند مشتری محصولات و خدمات شما شود.

از طرفی اگر قصد فروش کانال تلگرامی خود را داشته باشید، خریداران با تجربه، به آمار بازدید(seen) پستهای کانال شما توجه می کنند و آن را در فواصل زمانی مختلف مورد بررسی قرار می دهند و متوجه می شوند که شما از ممبر فیک تلگرام برای افزایش ممبر تلگرام کانال خود استفاده نموده اید. و از خرید کانال شما منصرف می شوند.

باید توجه داشته باشید که فیک ممبر تلگرام ، نمی تواند از پستها بازدید داشته باشد. چون وجود خارجی ندارد و فقط یک عضو آفلاین محسوب می شود.

معایب ممبر فیک تلگرام ، برای دنیای کسب و کار آنلاین:

کسانی که به فروش فیک ممبر تلگرام مبادرت می ورزند، در کوتاه مدت به سود می رسند اما در بلندمدت موجب ضربه زدن به اعتبار کسب و کار آنلاین نزد کاربران فضای مجازی و مدیران کانال های تلگرام می گردند.

این موج گسترده بی اعتمادی، برای هیچ یک از همکاران محترم، منفعتی ندارد.

ممبر فیک تلگرام در نهایت موجب سلب اعتماد کاربران از کانال های تلگرامی خواهد شد.

کسی نمی تواند اعتماد کند و تبلیغ خود را به کانال های تلگرامی بسپارد.

رونق بازار خرید و فروش کانال های تلگرامی، کاهش خواهد یافت. دیگر کسی نمی تواند با اطمینان، کانال دیگران را خریداری نماید.

کسی نمی تواند اعتماد کند و برای افزایش ممبر تلگرام ، سراغ خرید ممبر واقعی برود. زیرا در این شک خواهد بود که مبادا از فیک ممبر تلگرام برای افزایش ممبر تلگرام استفاده شود.

یعنی در نهایت، ضربه ای مهلک بر کسب و کار تلگرامی وارد خواهد آمد.

خلاصه مقاله:

ممبر فیک تلگرام نمی تواند موجب کسب درآمد از تلگرام شود.

فروش فیک ممبر تلگرام ، مشارکت در جرایم رایانه ای محسوب می شود.

ممبر فیک تلگرام با ایجاد موج گسترده سلب اعتماد، به دنیای کسب و کار آنلاین ، ضربه ای جبران ناپذیر وارد می نماید.

پس ممبر فیک تلگرام برای افزایش ممبر تلگرام ، خطرناک است.

ممبر فیک تلگرام ، بذر نابودی کسب و کار تلگرامی می باشد.

این مقاله در وب سایت اخبار رسمی نیز منتشر شده است.

لینک مقاله: https://goo.gl/aT51dm

قابل توجه همکاران

مدیریت وب سایت تلگرام رسمی از همه همکاران محترم تقاضا می نماید سود بلند مدت کسب و کار تلگرامی را با سود کوتاه مدت خود نابود ننمایند.